Usprawnienie pracy to jedna z rzeczy, za które naprawdę lubię projektowanie graficzne. Każdy z nas, budujących swoją markę, mógłby mieć więcej czasu na wykonywanie zadań, które ceni i które sprawiają satysfakcję zamiast spędzać godziny w skrzynce odbiorczej odpowiadając wciąż i wciąż na te same pytania.

Jednym ze sposobów wykorzystania możliwości grafiki w bardzo praktyczny sposób jest stworzenie profesjonalnej Oferty Firmowej. Każda branża może nazwać ten dokument trochę inaczej – Pakiet Powitalny, Oferta Cenowa, Pakiety i Usługi itp. Ważne jest to, co znajdzie się w takim dokumencie, a będzie to:

• przedstawienie Twojej marki i jej wartości w sposób zachęcający dla odbiorców

• wszystkie informacje o Twoich usługach i cenach, o które chciałby zapytać klient i które mogą pomóc w podjęciu decyzji o współpracy

• wskazówki dotyczące procesu zamawiania usług/produktów i dane do kontaktu

+ „ubranie” powyższych informacji w piękny i celowy design dopasowany do Twoich potrzeb


Tak zaprojektowana oferta nie tylko zrobi bardzo dobre wrażenie na przyszłych klientach, ale odpowie na większość ich potencjalnych pytań zanim dojdzie do wymiany dziesięciu e-maili tam i z powrotem. Zliczając czas spędzany zazwyczaj na takich zadaniach można stwierdzić, że przygotowanie oferty firmowej to jedno z podstawowych usprawnień zmieniających Twój biznes na plus. Kiedy zainwestujesz swoją pracę (lub fundusze – zlecając projekt) w stworzenie profesjonalnego pakietu powitalnego do wysyłania lub wręczania klientom, możesz zyskać dużo więcej. Będzie to więcej czasu na kreatywne inwestowanie w swoją markę i pozytywny odzew odbiorców, którzy docenią wysiłek włożony w stworzenie jasnej, profesjonalnej i dobrze zaprojektowanej prezentacji.


Wizualna strona marki może nie tylko oszczędzić Twój czas ale przede wszystkim pracować na Twój sukces. Jeśli mogę pomóc Ci w tym zadaniu – napisz do mnie zaglądając w zakładkę Kontakt.