Studio

Obrazek przedstawiający projekt studia graficznego

Studio kreatywne, dostarczające projektów graficznych,
które pracują na Twój sukces.

Stworzyłam studio graficzne, wierząc, że warto realizować swoją pasję, jednocześnie wnosząc pozytywną zmianę do otaczającej nas rzeczywistości. Lubię łączyć ze sobą kolory, kształty i typografię w spójne, atrakcyjne wizualnie projekty, które pracują na dobry wizerunek marek i firm, odzwierciedlając ich charakter i ideę. Cenię minimalizm, elegancję i ponadczasowość w projektowaniu ale, gdy trzeba, nie boję się zdecydowanych form. Zapraszam do zapoznania się z moimi realizacjami i kontaktu.

Opinie

O mnie

Mam na imię Agnieszka. Od ponad siedmiu lat projektuję grafikę użytkową, realizując przy tym swoją pasję. Od zawsze pociągało mnie tworzenie, dlatego zdecydowałam się zdobywać wykształcenie na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie mogłam poznać podstawy kompozycji, typografii i doskonalić nie tylko posługiwanie się programami graficznymi, ale przede wszystkim umiejętności malarskie i rysunkowe, co procentuje w obecnej pracy.

Oprócz komputera zawsze mam obok notes i kilka arkuszy papieru do próbnych szkiców koncepcji i pomysłów. Każdy projekt logo powstaje najpierw na papierze, zanim nabierze koloru i ostatecznego kształtu na monitorze. Jeżeli szukasz osoby z doświadczeniem, własnym stylem, wyczuciem estetycznym i indywidualnym podejściem do klienta – chętnie pomogę Ci przygotować profesjonalne projekty graficzne.

Agnieszk Dajlidzionek przy pracy
Laptop na krześle
Notatnik na biurku
Artystyczne biurko