Studio kreatywne, dostarczające komplesowych rozwiązań graficznych, które docierają do twoich klientów i pracują na sukces marki.

KILKA SŁÓW

Stworzyłam studio graficzne, wierząc, że warto realizować swoją pasję, wnosząc jednocześnie pozytywną zmianę do otaczającej nas rzeczywistości. Lubię łączyć ze sobą kolory, kształty i typografię w spójne, atrakcyjne wizualnie projekty, które pracują na najlepszy wizerunek marek i firm, odzwierciedlając ich charakter i ideę.

Cenię minimalizm, ponadczasowość i elegancję w projektowaniu ale, gdy trzeba, nie boję się zdecydowanych form. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Co mówią klienci

Polecam ogromnie współpracę z Panią Agnieszką Dajlidzionek. Fachowość, rzetelność, niezwykłe wyczucie estetyczne oraz przede wszystkim niezaprzeczalna pasja do zawodu, to cechy, które idealnie charakteryzują Panią Agnieszkę. Do tego przemiła aparycja, która sprawia, że wzajemna współpraca jest czystą przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

Hady Dagat

Współpraca z Agnieszką zawsze przebiega wzorowo. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i empatyczne podejście do klienta, te cechy rzadko idą w parze. Cieszę się że znalazłem osobę, której usługi szczerze mogę polecać innym.

Karol Orzeł

Bardzo polecam! Jestem więcej niż zadowolona ze współpracy. Strona wyszła przepiękna! Agnieszka jest bardzo kontaktową, profesjonalną osobą, dostosowującą swoją pracę do indywidualnych potrzeb klienta.

Hanna Okońska

O Twórcy

Witaj! Tu Agnieszka Dajlidzionek, projektuję grafikę użytkową od prawie dziesięciu lat a od 2017 roku prowadzę autorskie studio graficzne pomagając małym i większym biznesom wzmacniać ich wizerunek.

Od zawsze pociągało mnie tworzenie, dlatego zdecydowałam się zdobywać wykształcenie na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie mogłam poznać podstawy kompozycji, typografii i doskonalić nie tylko posługiwanie się programami graficznymi, ale przede wszystkim umiejętności malarskie i rysunkowe, co procentuje w obecnej pracy.

Zawsze mam obok notes i kilka arkuszy papieru do szkiców koncepcji i pomysłów. Każdy projekt logo powstaje najpierw na papierze, zanim nabierze koloru i ostatecznego kształtu na monitorze. Jeżeli szukasz osoby z doświadczeniem i chcesz by twoja marka zyskała odpowiednią oprawę graficzną jesteś w dobrym miejscu.