fbpx
Studio kreatywne

Studio kreatywne, dostarczające komplesowych rozwiązań graficznych, które docierają do twoich klientów i pracują na sukces marki.

KILKA SŁÓW

Stworzyłam studio graficzne, wierząc, że warto realizować swoją pasję, wnosząc jednocześnie pozytywną zmianę do otaczającej nas rzeczywistości. Lubię łączyć ze sobą kolory, kształty i typografię w spójne, atrakcyjne wizualnie projekty, które pracują na najlepszy wizerunek marek i firm, odzwierciedlając ich charakter i ideę.

Cenię minimalizm, ponadczasowość i elegancję w projektowaniu ale, gdy trzeba, nie boję się zdecydowanych form. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Studio graficzne zdjęcie promocyjne
Agnieszka Dajlidzionek zdjęcie

O Twórcy

Witaj! Tu Agnieszka Dajlidzionek. Projektuję grafikę użytkową od prawie dziesięciu lat, a od 2017 roku prowadzę autorskie studio graficzne, pomagając małym i większym biznesom wzmacniać ich wizerunek.

Od zawsze pociągało mnie tworzenie, dlatego zdecydowałam się zdobywać wykształcenie na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie mogłam poznać podstawy kompozycji, typografii i doskonalić nie tylko posługiwanie się programami graficznymi, ale przede wszystkim umiejętności malarskie i rysunkowe, co procentuje w obecnej pracy.

Zawsze mam obok notes i kilka arkuszy papieru do szkiców koncepcji i pomysłów. Każdy projekt logo powstaje najpierw na papierze, zanim nabierze koloru i ostatecznego kształtu na monitorze. Jeżeli szukasz osoby z doświadczeniem i chcesz by twoja marka zyskała odpowiednią oprawę graficzną jesteś w dobrym miejscu.